טיולים בארץ

תוכן עניינים

טיולים מאורגנים בארץ

רוצים לטייל בארץ? מחפשים טיול מאורגן?

אם אתם מחפשים טיול מיוחד ומפנק אין כמו טיולים בארץ עם מדריך וקבוצה מאורגנת. ארץ ישראל התברכה במקומות מדהימים ויפים לטיולים וניתן לבנות מסלולים מיוחדים לכל סוג טיול ולכל אופי של קבוצה. אם אתם רוצים להנות מטיול מהנה ומדהים במספר מקומות תיירותיים בישראל, יש לכם אפשרות להצטרף לטיול מאורגן המותאם במיוחד אליכם. בין הטיולים המאורגנים אפשר למצוא טיולים מאורגנים לזוגות צעירים, טיולים למשפחות וטיולים לגיל השלישי. כל טיול בנוי במסלול ייחודי וכולל נגישות מלאה לכל המקומות הטובים ביותר בכל אזור תיירותי.

טיולים בישראל מאורגנים למשפחות

אחד מסגנונות הטיולים המומלצים ביותר בישראל הוא טיול משפחות. אם אתם מחפשים דרך מצוינת לחגוג יום הולדת, קידום בעבודה או כל אירוע חגיגי אחר, בניית טיולים בארץ למשפחות זה כל מה שאתם צריכים. הטיול נבנה ליום שלם או מספר ימים על פי הדרישות שלכם והוא יכול לכלול רכב צמוד ומדריך בהתאם לדרישות שלכם. בין המקומות המתאימים ביותר לטיולי משפחות אפשר למצוא את אזור הצפון ומסלולי טיול מסודרים בגליל וטיולים בארץ באזור ים המלח הכוללים גם ביקור בחופים הנפלאים של ים המלח.

טיול מאורגן לגיל השלישי בארץ

מבין כל סוגי הטיולים הקיימים היום, אחד הסוגים הפופולריים ביותר הוא טיולים לגיל השלישי. טיולים בארץ לגיל השלישי מתקיימים בכל עונות השנה ונקבעים על פי אזור טיול ותוכן. ניתן להצטרף לטיולים מאורגנים מסודרים הקבועים בלוח זמנים או לבנות טיול מתאים לקבוצה שאתם מארגנים, בין אם אלה חברים קרובים שלכם או טיול מאורגן ללקוחות שלכם בגילאים מבוגרים. הטיולים לגיל השלישי הם טיולים נגישים ונוחים למקומות תיירות עם מסלולי טיול בסיסיים או קלים וניתן למצוא טיול המותאם במיוחד לצרכים האישיים שלכם.

מסלולי טיולים בארץ מאורגנים

למציאת מסלול טיולים בארץ למשפחה, יחידים או לזוג, צרו קשר עם צוות טיול של פעם בחיים המארגן מאות טיולים בכל שנה בארץ ובחו"ל. הטיולים מאורגנים על פי נושאי תוכן ומנוהלים על ידי מדריכי טיולים מהשורה הראשונה. אתם נהנים מכל השירותים הנדרשים לכם לטיול כולל רכב הסעות מסודר וממוזג, בתי מלון ומקומות אירוח איכותיים ומפנקים והגעה למקומות התיירותיים היפים ביותר בישראל.

ייחודה של ארץ ישראל לטיולים

ארץ ישראל אמנם אינה גדולה במיוחד, אך היא מספקת כר נרחב ומגוון ביותר לטיולים ותכנים ברמה גבוהה מאד.רבים מאיתנו מכירים את הפארקים של ארה"ב או את איזור האגמים בצפון איטליה, יותר טוב מאשר את מדבר יהודה או רמת הגולן.רבים מהישראלים טסו 15 שעות בכדי להשתתף בחגיגות השבוע הקדוש בגוואטמלה אך מעולם לא טרחו לנסוע שעתיים לחגיגות האפיפניה (התגלות) של הקהילות הנוצריות בצפון ים המלח.הטיולים המוצעים בארץ הינם בגדר הזמנה להכיר את "החצר האחורית של ישראל", ואת הפינות אשר לעיתים נמצאות ממש "מתחת לאף" שלנו, רק שאנו לא טורחים להביט לשם. זוהי הזמנה להכיר גם את מרכיבי החברה הישראלית, את העבר המפואר ואת ההווה התוסס.אתרי עתיקות כגון בית שאן העתיקה, ציפורי ובית שערים, הינם ברמה עולמית.מגוון הקהילות בארץ הינו גדול יותר מאשר בכל מקום אחר עלי אדמות וכולל את הבהאיים, אחמדים, דרוזים, שומרונים, קראים, נוצרים מכל הכיתות, מוסלמים, זרמים שונים ביהדות ועוד.ארץ ישראל נמצאת בנקודת מפגש של שישה איזורי אקלים, ומכאן מגוון גדול של סוגי צומח ובעלי חיים שונים.והכל- ממש בהישג יד.הנכם מוזמנים להצטרף אלינו לטיולים קצרים של מספר שעות, להכיר את הארץ ולהנות.

שאלות נפוצות

כמה מהאתרים הכי מרשימים הם מצדה, מכתש רמון, ים המלח, חומות ירושלים העתיקה, אכסל, ואתרי הכורתים בכרמל.

לכל אחד יתרונותיו – טיול מאורגן נותן יותר בטחון, נוחות וידע, אבל טיול עצמאי מאפשר גמישות רבה יותר. זה תלוי בהעדפות האישיות.

מומלץ להתחיל לקרוא וללמוד על האזור כמה שבועות לפני הטיול כדי להכיר את הרקע ההיסטורי והתרבותי שלו.

מה כדאי להביא בתיק לטיול מאורגן

כדאי לבדוק את מסלול הטיול, אורכו, רמת הקושי, גילאי המשתתפים ולקרוא ביקורות של מטיילים קודמים כדי להתאים את הטיול לצרכים שלכם.

מגוון היעדים שלנו

אירופה, אסיה התיכונה והקווקז
דרום אמריקה
טיולים בארץ
איחוד
האמירויות
מרכז אמריקה
Call Now Button דילוג לתוכן