טיול לאיחוד האמירויות

תוכן עניינים

איחוד האמירויות הערביות הוא יעד תיירותי מרתק שמציע שילוב ייחודי של מסורת עתיקה ומודרניות משגשגת. טיול מאורגן לאיחוד האמירויות עם "טיול של פען בחיים" הוא דרך מצוינת לחוות את כל היופי והעושר התרבותי שהאזור הזה מציע. במסגרת טיולינו נגיע ל-3 מתוך 7 האמירויות שמרכיבות את המדינה: דובאי, אבו דאבי ושארג'י – שהן האמירויות שבאמת שוות ביקור.

תרבות, מסורת ואורח החיים באמירויות

טיול לאיחוד האמירויות של "טיול של פעם בחיים" מיועד לאנשים שוחרי דעת, שמבקשים יותר מאשר את המובן מאליו. לכן אנו נתמקד בהכרת המורשת התרבותית והדתית העשירה של האזור. המסגדים המפוארים, הארכיטקטורה המסורתית והאמנות המקומית משקפים את ההיסטוריה העשירה והמסורות המרתקות של העמים הערביים החיים באזור הזה של העולם. במקביל, במסגרת הטיול נחווה גם את אורח החיים המודרני של המדינה, שמשלב בין מסורת לחדשנות בצורה מרהיבה עם מרכזי קניות המודרניים ומפוארים, הטכנולוגיה המתקדמת ואדריכלות חדשנית.

פעילויות חוויתיות ואטרקציות ייחודיות

טיול לאיחוד האמירויות מציע מגוון רחב של פעילויות חוויתיות ואטרקציות ייחודיות. אחת החוויות המיוחדות ביותר היא טיול רכיבה על גמלים במדבר והכרת אורח החיים של הבדואים המסורתיים. המטיילים יוכלו גם ליהנות מחוויית קניות ייחודית, החל מהשווקים המסורתיים הצבעוניים והסואנים, ועד לקניונים המודרניים והמפוארים בערים כמו דובאי ואבו דאבי.

אוכל ומטבח מקומי – התמזגות של טעמים

טיול לאיחוד האמירויות אינו שלם ללא חוויה קולינרית מקומית. במהלך הטיול תוכלו גם ליהנות מן המטעמים האמירתיים הייחודים, כמו הח'ביס – סוג של דייסה מקומית ממותקת מקמח, דבש ותבלינים, או קוזי – מנת כבש מפוארת המוגשת על אורז, ירקות, אגוזים וצימוקים. תוכלו להתוודע כאן לשפע של תבשילים חדשים שמשלבים טעמים עדכניים ומגמות קולינריות חדשניות. בין אם תבחרו לאכול במסעדות מקומיות אותנטיות או במסעדות יוקרתיות של שפים מפורסמים, האוכל באיחוד האמירויות בוודאי ישאיר אתכם עם טעם של עוד.

תכנון הטיול והיתרונות של טיול מאורגן

טיול לאיחוד האמירויות מחייב תכנון מוקדם והכנה מסודרת – ולכן טיול מאורגן עם חברת תיירות מקצועית ומנוסה כמו "טיול של פעם בחיים" מבטיח לכם חוויה חלקה ונעימה. אנו מספקים לכם מדריך ישראלי מקצועי ומיומן, שמכיר את המדינה ויפתח לכם צוהר למפגש עם אנשי המקום ועם התרבות המקומית המרתקת והאותנטית של איחוד האמירויות. אנחנו דואגים להקפיד על הפרטים הקטנים ועל קהל לקוחות מצומצם ואיכותי – כך שאתם יכולים להיות בטוחים שחוויה כמו טיול באיחוד האמירויות איתנו תהיה לא פחות ממשובחת!

מגוון היעדים שלנו

אירופה, אסיה התיכונה והקווקז
דרום אמריקה
טיולים בארץ
איחוד
האמירויות
מרכז אמריקה
Call Now Button דילוג לתוכן