טיול לפרו

תוכן עניינים

פרו, המכונה גם "מלכת האנדים", היא יעד תיירותי מיוחד במינו, אקזוטי ובלתי שגרתי עבור התייר הישראלי – שמציע שילוב ייחודי של נופים טבעיים מרהיבים, עושר תרבותי רחב ומורשת היסטורית מרתקת במיוחד. טיול לפרו הוא חוויה של פעם בחיים עבור רבים, והזדמנות נפלאה לחוות את הקסם הדרום אמריקאי המיוחד שהמדינה הרחוקה הזו מציעה. אז צאו עם "טיול של פעם בחיים" למסע בלתי נשכח בקצה השני של העולם

אטרקציות טבע ונופים מרהיבים בפרו

פרו מתהדרת בנופים מדהימים ובמגוון רחב של אטרקציות טבע שלא ניתן להשוות לשום מקום אחר בעולם. הרי האנדים המפוארים המכוסים בשלג, עם פסגותיהם המרשימות והקניונים עמוקים בתחתיתם, מספקים תצפיות נוף עוצרות נשימה ואפשרויות לטיולי הליכה ולמסלולי הרפתקאות מדהימים.

בנוסף אגמים כמו אגם הטיטיקאקה – האגם הגבוה בעולם, הנמצא ברום של 3,812 מטרים וגם אליו נגיע במהלך טיולינו – מציעים נופים עוצרי נשימה ותרבות מקומית ייחודית. העיר פונו, היושבת על איים צפים בתוך אגם טיטיקקה ומאכלסת את בני שבט האורוס – תהיה גם היא יעד מעניין לא פחות במהלך טיולינו.

חוויות תרבותיות וארכיאולוגיות במסגרת טיול לפרו

מלבד הטבע עוצר הנשימה, טיול לפרו מאפשר לכם להיחשף למורשת התרבותית והארכאולוגית העשירה של אימפרית האינקה המפוארת שפרחה באזור זה לפני מאות שנים. האתר הארכאולוגי הנודע מאצ'ו פיצ'ו, שנוסד על ידי האיניקה, הוא למשל אחת האטרקציות המרכזיות במהלך טיול לפרו. המצודה העתיקה הזו, הבנויה באבנים ענקיות ללא טיט, היא עדות מרשימה לפלאים ההנדסיים שיצרו בני האינקה.

גם העיר העתיקה קוסקו, בירת אימפריית האינקה, מציעה שפע של אתרים היסטוריים, מקדשים מרתקים, ומבנים מרהיבים מהתקופה הקולוניאלית, כמו גם גלריות ססגוניות, בתי קפה ומסעדות איכותיות. למרגלות קוסקו, הנמצאת בגובה 3,400 מטר מעל פני הים, משתרע העמק הקדוש. זהו אזור כפרי אותנטי ומרתק שגם אליו נגיע במהלך טיול בפרו ובו נחזה בשרידים מרשימים נוספים של האינקה.

טיול מאורגן לפרו עושים רק עם "טיול של פעם בחיים"

טיול ליעד אקזוטי ומיוחד כמו פרו דורש תכנון מדוקדק מראש – לכן מומלץ לצאת אליו עם "טיול של פעם בחיים". אנו מציעים מספר אפשרויות לטיולים מאורגנים בפרו, המלווים במדריך מקצועי ומיומן שמכיר את המדינה על בוריה ויאפשר לכם לחוות אותה באופן האותנטי ביותר. אנו מציעים מספר מסלולי טיול לפרו – כולל מסלול קלאסי מקוצר ללא ביקור בנהר האמזונס, או מסלול מורחב יותר בן 20 יום, להרפתקנים שביניכם – שכולל ביקור באמזונס ודגש על טיול באזור מרכז ודרום המדינה.

מגוון היעדים שלנו

אירופה, אסיה התיכונה והקווקז
דרום אמריקה
טיולים בארץ
איחוד
האמירויות
מרכז אמריקה
Call Now Button דילוג לתוכן